Drodzy Państwo !

Caritas obu sztumskich Parafii – św. Andrzeja Boboli i św. Anny, organizuje wyjazd dzieci na kolonie w okresie wakacji.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie nas w tym przedsięwzięciu. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę – zgodnie z przysłowiem:

"ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka".

Może za Państwa przyczyną uda się spełnić marzenia dzieci pochodzących z rodzin, które potrzebują wsparcia.

Dzieci te mają takie same marzenia i pragnienia jak pozostałe. Sprawmy wspólnie, aby w ich sercach zagościła radość, a na twarzach uśmiech.

Ofiarowane złotówki prosimy wpłacać na konto:

Bank Spółdzielczy w Sztumie, nr konta: 86 8309 0000 0002 2220 2000 0020.

Z wyrazami szacunku Zarząd Caritas,
w imieniu Zarządu: Teresa Lubińska
Renata Gawrońska
Anna Jadwiga Ośko

Lato 2018 - kolonie letnie w Mikoszewie

Lato 2017 - kolonie letnie w Mikoszewie

Zgrupowanie przed wyjazdem dzieci obu sztumskich parafii na kolonie, plac przed kościołem Św. Andrzeja Boboli w Sztumie.

W tym roku jedziemy nad morze do Mikoszewa. Jest piękna pogoda, właściwie upał - tylko nad morze.

Młodzi wychowawcy, oczywiście z koniecznymi uprawnieniami, przygotowali wspaniały program pobytu.

Dzieci nie będą się nudziły, nie ma takiej opcji.

Lato 2016 - kolonie letnie w Ptakach

Lato 2016 roku było upalne. Dzieci z obu sztumskich parafii, w siedzibie Caritas Diecezji Elbląskiej, oczekują na przyjazd autobusu.

Tym razem jadą na kolonie do miejscowości Ptaki k. Nowogrodu w województwie podlaskim.

W dowiezieniu dzieci do miejsca zgrupowania zawsze wspierają nas rodzice i Stowarzyszenie Osobom Przewlekle Chorym "Dar Serca".

Lato 2014 - kolonie letnie w Mikoszewie